Kondicionéry na řasy

Kondicionéry na řasy

Kondicionéry na řasy

Kondicionéry na řasy

Kondicionéry na řasy

Kondicionéry na řasy dodávají přírodním řasám výživu, posilují je a zvětšují. Někteří výrobci používají syntetické přípravky, které mohou mít vedlejší účinky. Firma LashFood vyrábí kondicionéry na řasy založené na čistě přírodní bázi. Nemají proto žádné vedlejší účinky a jsou volně dostupné.

Kondicionéry LashFood

Kondicionéry na řasy značky LashFood naleznete v luxusních odděleních obchodních center, ordinacích, špičkových salonech a lázních po celém světě. S více než 500.000 prodanými kusy kondicionérů patří značka mezi nejprodávanější nejen v USA, ale i po celém světě.

Kompletní nabídku kondicionérů určených pro výživu řas naleznete v katalogu.

Složení kondicionérů LashFood

Přírodní kondicionéry LashFood jsou bezpečné, efektivní. Unikátnost přípravků LashFood v oblasti kondicionérů pro růst vlastních řas spočívá v jeho naprosto přírodním složení kondicionérů, bez jakýchkoliv přidaných syntetických látek.

Proto lze kondicionéry pro řasy LashFood zakoupit bez lékařského předpisu.

Detaily o kondicionérech a jejich složení naleznete na stránce Složení a upozornění.

Růstové fáze řas

Vlasy rostou v průměru 0,3 mm až 0,4 mm denně. V porovnání s nimi řasy za den poporostou o cca 0,1 mm. Průměrný růstový cyklus vlasů na hlavě je 5 – 7 let (v některých případech až 25 let, což jim umožní narůst do délky až 2m!).

V porovnání s vlasy růstový cyklus řas je cca 2 – 3 měsíce, přičemž jejich průměrná délka je 5 – 10 mm. Tento výrazný nepoměr může být dán tím, že vlasy na hlavě dostávají vydatnou výživu přes cévy, což jim umožní růst rychleji a delší dobu.

Nezávislé studie prokázaly, že při pravidelném používání LashFood kondicionérů, uživatelé zaznamenaly výrazné zlepšení v délce, síle a plnosti vlastních řas už za 4 týdny.

P´če o řasy a obočí Valid HTML 4.01 Transitional